Türsab Belgesi Çıkarılır

KemoS Danışmanlık 1984 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren danışmanlık konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI,KÜLTÜR  VE TURİZM BAKANLIĞI, DEVLET DEMİRYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İSTANBUL TİCARET ODASI ve TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ bünyesinde yapılacak olan tüm işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız.
D2 Yetki belgesi kuruluşu ,araç ilave ve düşüm işlemleri,TÜRSAB BELGESİ kuruluş ve değişiklik işlemlerinizde danışmanlık yapmaktayız.
Hizmetlerimiz arasında ayrıca; SRC belgesi,ODY belgesi, ÜDY belgesi ve PSİKOTEKNİK belgesi çıkarma işlemleri de bulunmaktadır.
Yapacağımız danışmanlıklar sayesinde sizlere zaman ve maliyet açısından yardımcı olarak işlerinizde kolaylık sağlamaktayız.
İşleriniz takibini zamanında yaparak firmanızın herhangi bir ceza ile karşılaşmadan yürütebilmeniz için yardımcı olmaktayız.
Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet  ve uygun fiyat olmuştur.
Hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan KEMOS DANIŞMANLIK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir